Skip to content

Joanna Tambor

trener personalny

Joanna Tambor

trener personalny

o mnie
o mnie

Nazywam się Joanna Tambor, jestem trenerem personalnym.

Swoim codziennym życiem nauczycielki, instruktorki fitness, trenerki, kobiety, staram się motywować innych do działania, do podejmowania wyzwań, do pracy nad sobą. Jestem aktywna, ćwiczę, wiem ile korzyści daje ruch. Chcę się nim dzielić z innymi. Gdybym do tego była lekarką – ruch przepisywałabym na recepty 

Czerpię radość kiedy moi podopieczni uzależniają się od ruchu. Kiedy z każdym treningiem dojrzewają, zauważają jakie zmiany zachodzą w ich ciele, ale przede wszystkim jakie korzyści niesie ruch dla ich samopoczucia i w jaki sposób wpływa na podniesienie ich jakości życia w wielu sferach życia.

W treningu personalnym nie zanoszę tłumów,  dlatego stworzyłam miejsce bardzo kameralne, które daje swobodę i intymność. Dbam o swoich klientów, chcę aby czuli się u mnie komfortowo i bezpiecznie.

Uwierz mi, znam się na tym co robię.

Wiem przy tym, że nie jestem idealna. Potrafię się do tego przyznać. Mogę czegoś nie wiedzieć, dlatego cały czas czuje głód wiedzy i szkole się, bo wiem, że wtedy będę mogła dać jeszcze więcej osobom, z którymi trenuje.

szkolenia | kursy | osiągnięcia | certyfikaty

dowiedz się więcej